swit

3
Twitter: @dpeua
Hashtag: #msswit
Preis: USD
Webseite: http://www.msswit.in.ua

Сьогодні платформа Windows пропонує значно більші можливості для розробника, ніж будь-коли. Так, інтеграція з магазином в Windows 8 і Windows Phone дозволяє користувачам всього світу дізнатись про вашу програму з мінімальними маркетинговими інвестиціями. Щоб допомогти розробникам отримати повне уявлення про платформу та її можливості, ми пропонуємо вам трек про платформи Windows 8 і Windows Phone 8. Вам буде особливо цікаво слухати, якщо ви індивідуальний розробник або представник компанії, що хоче навчитися заробляти на програмних додатках.

Ми глибоко зануримось у найбільш актуальні мови програмування, включаючи сучасний С++, допоміжні технології і фреймворки, від Unity до інтеграції аналітики у Ваші програми, а також про утиліти розробника, в тому числі, хмарну версію Team Foundation Service.

ХТО ПРЕЗЕНТУЄ?
Визнані експерти галузі будуть презентувати сесії, які допоможуть зануритися в кращі методики розробки програмного забезпечення. Ви зрозумієте можливості інструментарію та кращі практики для досягнення успіху.

ПРО ЩО ВИ ДІЗНАЄТЕСЬ?
Інформація треку Все про Windows покриває всі необхідні знання для створення клієнтських додатків на Windows платформі, будь то телефон, планшет або десктоп.

Пленарна доповідь про стратегію розвитку технологій Microsoft, Більше 50 доповідей, згрупованих за треками.

Реєстрація
user posted image
Videos im GroßformatBewertungen
Allgemein      Anmerkungen: 0
Aktualität
Anmerkungen: 0
Organisation
Anmerkungen: 0
Nutzen
Anmerkungen: 0
Vernetzung
Gruppen
Ich mag


advanced
Absenden